Хмельницький обласний онкологічний диспансер - офіційний сайт

Поліклінічне відділення

 

            В поліклініці онкологічного диспансеру щодня приймається більше 800 пацієнтів. Завідувач поліклініки лікар вищої категорії Попович Валерій Вікторович.

 

         Тут знаходяться кабінети начмеда онкодиспансеру Таболи М.М.лікар вищої категорії, заслужений лікар України, та головної медичної сестри Печеноги Р.І.

 

         Щоб потрапити на прийом до лікарів онкологів необхідно мати направлення з поліклініки міста аба району. Можна відвідати декілька спеціалістів за один день та обстежитися.

 

        

В поліклініці ведуть прийом: хірург-мамолог,  який приймає хворих із проблемами молочної залози, дитячий онколог, абдомінальний хірург – із захворюваннями черевної порожнини , лор-онколог –із захворюваннями голови та шиї, онко-гінеколог оглядає жінок в кабінеті шийки матки, хіміотерапевт і радіолог.

 

         Діагностичні підрозділи :

 

         - Працює кабінет УЗД по обстеженню хворих. Проводять ультразвукову діагностику на апаратах Mindray, Simens лікарі Батюк Сергій Іванович, Венгер Оксана В’ячеславівна. Тут досліджують внутрішні органи, щитоподібну залозу, молочну залозу та інше.

 

         - В ендоскопічному кабінеті приймає лікар вищої категорії Світак Ігор Євгенович.

 

        

 

 

Також в поліклініці є операційна, де виконуються малі операції, пункції пухлин різних органів. Матеріал, який отримано після операції , віддається на гістологічне дослідження.