Хмельницький обласний онкологічний диспансер - офіційний сайт

       Онкогінекологічне відділення функціонує у складі  ХООД  з дня його відкриття,  з травня 1983 року,  у відділенні натепер розгорнуто 50 ліжок. Відділення розташоване   на ІІІ - ому поверсі  основного корпусу диспансеру.

       Онконінекологічне відділення  оснащено всією необхідною апаратурою, надає в повному об’ємі висококваліфіковану  діагностичну та лікувальну допомогу пацієнткам з  новоутвореннями та передпухлинними захворюваннями  жіночих статевих органів.

       На високому професійному рівні виконуються наступні  діагностичні маніпуляціі та процедури:

кольпоскопія, біопсія шийки матки, роздільне діагностичне вишкрібання стінок цервікального каналу та порожнини матки, пункція заднього склепіння, лапароцентез,електроексцизія та конізація шийки матки, плевральна пункція.

       Лікарі відділення  володіють всіма складними методиками оперативних втручаннь на органах малого тазу, включаючи комбіновані операціі, лімфодисекціі ІІ рівня, органозберігаючі та лапароскопічні операціі.

       У відділенні проводяться етапи комбінованого спеціального  лікування онкологічної патології з застосуванням сучасних методик хіміотерапіі, на фоні терапіі супроводу, з метою зменшення побочної дії хіміолікування,  моніторингом результатів лікування.

       Спеціалісти відділення проводять активний диспансерний нагляд за онкогінекологічними пацієнтками, надають рекомендаціі щодо реабілітаційної терапіі, виконують консультативний огляд жіночого населення під час планових виїздів в райони області.

        Лікарі онкогінекологи постійно проходять стажування на базі Національного інституту раку, європейських онкологічних клінік,  удосконалюють та запроваджу.ть   сучасні методики обстеження та лікування  онкогінекологічноі патологіі.

        У відділенні належним чином дотримуються вимог санітарно - епідеміологічного режиму, проводяться заходи з метою покращення умов перебування пацієнток під час стаціонарного лікування, правил етики та деонтологіі.

Лікарі  відділення:

Напольська Юлія Олександрівна – завідуюча відділенням, лікар вищої категорії

Напольська Юлія Олександрівна  завідуюча онкогінекологічним від. min

Коваленко Людмила Олександрівна- лікар вищої категорії

Матковська  Валентина Антонівна - лікар вищої категорії

Михальчук Єлізавета Андріівна- лікар вищої категорії

Попович Ірина Ігорівна- лікар першої категорії

Пятницька Тетяна Володимирівна- лікар вищої категорії

 

Степанець Ярослав Вікторович- лікар першої категорії

DSC 3150 min

 

Ткаченко Галина Василівна - лікар-спеціаліст

Ткаченко Галина Василівна лікар гінеколог онколог онкогінекологічного від. min

 

Задніпрянська Наталія Василівна старша медична сестра

онкогінекологічного відділення

Задніпрянська Наталія Василівна старша медична сестра онкогінекологічного від. min