Хмельницький обласний онкологічний диспансер - офіційний сайт

Клініко-діагностична лабораторія

 

Клініко-діагностична лабораторія ХООД  виконує дослідження згідно стандартів обстеження  та лікування онкологічних захворювань.

 

 

 

 

Лабораторія складається з відділів:

  • гематологічного,
  • біохімічного,
  • загальноклінічного,
  • серологічного,
  • імуноферментного,
  • ургентної лабораторії, яка обслуговує відділення реанімації та інтенсивної терапії та хворих закладу в нічний  час та вихідні дні . 

Клініко-діагностична лабораторія атестована на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду в галузі охорони здоров’я  03 липня 2012 року терміном на 5 років і виконує понад 120 лабораторних методик.

З 2008 року є учасником Програм міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань, які прводить Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології, науково-виробничий відділ метрологічного забезпечення оптико-фізичних вимірювань Державного підприємства  «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології. сертифікації та захисту прав споживачів», Національна дитяча спеціалізована  лікарня  «ОХМАТДИТ».

В 2011 році створено  імуноферментний відділ, в якому проводяться  визначення пухлиноасоційованих маркерів.

В лабораторії працює 3 лікар-лаборанти, 1 спеціаліст-біохімік, 1 спеціаліст-біолог, 4 фельдшер- лаборанти, 8 лаборантів.

 

 

Завідувач клініко-діагностичної лабораторії – Прошкіна Світлана Володимирівна, старший лаборант – Заячківська Леся Василівна.