Хмельницький обласний онкологічний диспансер - офіційний сайт

Інформаційно - аналітичний відділ

Інформаційно - аналітичний відділ (надалі ІАВ) організований  в 2014 році на базі організаційно – методичного відділу обласного онкологічного диспансеру. Очолює відділ заступник головного лікаря ХООД з організаційно - методичної роботи Т.В.Закрижевська - лікар з 35 річним  стажем роботи,  вищої кваліфікаційної категорії.

Заступник головного лікаря з організаційно методичної  роботи   Закрижевська Тетяна Вікторівна min

 

         В ІАВ працюють 5 медичних статистиків (Н.Пасіковська, О.Румянцева,  Л.Зайонц, О.Лозінська, Т.Яблонська), 1 медичний реєстратор (Л.Кривенчук), 1 архіваріус (О. Дорошенко).

Колектив інформаційно аналітичного відділу min

 

Відділ укомплектований комп’ютерною технікою  та наступними комп’ютерними програмами: “Лікарняний канцер-реєстр”, “Обласний популяційний канцер–реєстр”, „Поліклініка”, „Стаціонар 1-го дня”.

         По програмі “Лікарняного канцер-реєстру” обліковується інформація про пацієнтів, які проліковані в стаціонарних відділеннях диспансеру.

         «Обласний популяційний канцер–реєстр» – це база даних про онкологічних пацієнтів області, які взяті на облік з 1950 року. Програма державна, інформація вводиться детально про кожного онкологічного пацієнта – електронна версія реєстраційної карти хворого на злоякісне новоутворення (паспортні дані, дані діагнозу, відомості про лікування, диспансерне спостереження) – програма працює з 1994 року, постійно оновлюється. На підставі цієї бази даних проводиться аналіз показників діяльності онкологічної служби за різними  напрямками, будь-то в розрізі локалізацій злоякісних новоутворень чи територій області.

 На підставі даних популяційного канцер – реєстру формуються державні та галузеві звіти по онкології (форма №7, № 35) та оперативна  інформація про діяльність онкологічної служби.

В 2006 році розпочата робота з комп’ютерною програмою „Поліклініка”.

За допомогою програми проводиться аналіз роботи поліклінічного відділення. Програмою передбачено пошук, формування і друк даних на кожного пацієнта, оглянутого в поліклініці, тобто електронний варіант медичної карти амбулаторного пацієнта. Щомісяця звіти, сформовані за допомогою  з програми передаються для аналізу завідуючому поліклінікою.

«Програма по обліку роботи стаціонару 1-го дня» працює у закладі з 2007 року.

         В ІАВ зберігається аналітична інформація у вигляді збірників (бюлетнів канцер – реєстру) по області та по Україні за останні 30 років.

Крім облікової, інформаційної та аналітичної роботи ІАВ бере безпосередню участь в організації консультативних виїздів лікарів онкологів в усі ЦРЛ, науково-практичних конференцій, семінарів лікарів, обласної протиракової комісії.

Кропітлива праця кожного медичного працівника ІАВ дозволяє проаналізувати стан надання онкологічної допомоги жителям Хмельницької області, своєчасно реагувати на проблеми у діагностиці та лікуванні онкологічних пацієнтів.