Хмельницький обласний онкологічний диспансер - офіційний сайт

     На базі Хмельницького обласного онкологічного диспансеру 15 травня 1983 року було створено операційний блок.

     З метою надання більш кваліфікованої допомоги пацієнтам в ранньому післяопераційному періоді у 1988 році організовано відділення інтенсивної терапії  на 6 ліжок. В 1993 році почало функціонувати відділення як 9-ти ліжкове із відповідним штатом персоналу.

     На сьогоднішній день у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працює 11 лікарів, 29 медичних сестер та 14 молодших медичних сестер.

     Палати інтенсивної терапії знаходяться на другому поверсі будівлі диспансеру, операційний блок на третьому поверсі.

     Відділення анестезіології та інтенсивної терапії очолює лікар-анестезіолог  Лівчинська Інна Анатоліївна.

Лівчинська Інна Анатоліївна завідуюча відділенням анестезіології  та реанімації min

 

     У відділенні знаходяться пацієнти після тривалих і складних оперативних втручань, з важкою супутньою патологією, а також з порушенями життєво-важливих функцій внаслідок важких захворювань та ускладнень в післяопераційному періоді.

     Відділення укомплектоване сучасним високотехнологічним обладнанням провідних виробників медичної техніки для моніторингу, штучної вентиляції легень (ШВЛ), підтримки вітальних функцій організму та ін.

     При виконанні оперативних втручань в комплексі анестезіологічної допомоги активно використовуються: анестезія із застосуванням назотрахеальної інтубації, бронхоскопії, реґіонарні методи знеболення, спінальна та епідуральна анестезії, анестезія із застосуванням сучасних інгаляційних анестетиків, катетеризація центральних вен, хворим з хронічним больовим синдромом проводиться терапія хронічного болю згідно новітніх технологій.

    Внаслідок високої травматичності  онкохірургічних втручань, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії використовується упереджувальна та багаторівнева анестезія.

Туз Юлія Вікторівна лікар анестезіолог

Туз Юлія Вікторівна лікар анестезіолог min

Трофименко Галина Іванівна лікар анестезіолог

Трофименко Галина Іванівна лікар анестезіолог min

 

     Весь персонал відділення орієнтований у своїй роботі на проведення керованої комбінованої анестезії та впровадження інноваційних технологій.

     Всі лікарі відділення постійно працюють над вдосконаленням свого кваліфікаційного рівня, є членами Обласної асоціації анестезіологів.

          Колектив відділення анестезіології та інтенсивної терапії разом долають будь-які труднощі та негаразди, самовіддано працюючи на благо пацієнтів.

Костенко Володимир Олександрович лікар

Костенко Володимир Олександрович лікар min

 

Cестра медична Куржій Ольга Борисівна 

 Cестра медична Куржій Ольга Борисівна min